GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Günün her saati, dakikası ve hatta saniyelerinin önemli olduğu gazetecilik mesleğini, birçok zorluk ile mücadele etmenin ayrı bir boyutu olarak görev yapan. Geleceğin geçmişine tanık olup, yarınları aydınlatan gazeteciler gününü kutluyoruz.

Türk basını ülkemizin çağdaşlaşma sürecinde önemli görevler üstlenmiş ve üstlendiği görevleri başarıyla yerine getirmiştir. Tüm bu gelişmelerin yanında yerel basınımız, çeşitli kanal ve ajans muhabirleri, ilimizdeki gelişmeleri kamuoyuna aktararak halkımızı bilgilendirmekte, vatandaşlarımızla devlet arasında köprü görevi görmenin yanı sıra ilimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine de önemli katkılar sağlamaktadır

 Basın emekçilerinin büyük bir özveri ve fedakarlık içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inancımız tamdır. Kırıkkale ilimizde görev yapan basın mensupları sadece yılda bir kere değil de, her zaman hatırlanmaları gerekmektedir. İlimizde görev yapan basın mensuplarının birbirleriyle diyalogları, haber paylaşımları, kardeşliklerinin örnekleri başka yerlerde göremediğimizi paylaşmak istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle kamuoyuna haber ve bilgi akışını sağlamak için, gece gündüz demeden çeşitli zorluklar içinde kutsal bir vazifeyi ilkeli, tarafsız ve sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde özveriyle yerine getiren bütün basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

KIRIKKALESPOR YÖNETİM KURULU ADINA

BAŞKAN METİN KARAKUŞ

Bir Cevap Yazın

Tweet